InswikiInswiki

Instagram Online Web Viewer

en

gm dergi @gmdergi

gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo

gmdergi

gm dergi

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK TURİZM & YÖNETİM DERGİSİ "Profesyonellerin Referans Kaynağı"

http://gmdergi.com/online/

List of latest photos taken by gm dergi @gmdergi.

List of recent photos and videos taken by gm dergi @gmdergi

gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram ARDA DAYIOĞLU SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL’İN SATIŞ & PAZARLAMA DİREKTÖRÜ OLDU
Turizmin deneyimli ve başarılı profesyonellerinden Arda Dayıoğlu, Antalya Belek Bölgesi’nde yer alan “Susesi Luxury Resort Hotel” bünyesinde Satış & Pazarlama Direktörü olarak 20 Ekim 2017 tarihi itibariyle göreve başlayacak. 
Konu hakkında Arda Dayıoğlu : 
Değerli Arkadaşlarım,

Bugün itibari ile “Susesi Luxury Resort Hotel” bünyesinde Satış & Pazarlama Direktörü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi, destek ve işbirliğinin, artarak devam etmesi dileği ile şimdiden hepinize teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle,

Dear Friends, Dear Partners, I am glad to announce that , as of today, I have started working in “Susesi Luxury Resort” as Director of Sales & Marketing. Once again, I would like to thank for your kind interest, usual support and cooperation. And hope to strengthen all in my new Hotel. Regards, Biz de Gm Turizm Ve Yönetim Dergisi olarak Arda Dayıoğlu’nu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #ardadayioglu #mardan #mardanpalace #susesiluxuryresort 1629116982156683872_3547142394

ARDA DAYIOĞLU SUSESİ LUXURY RESORT HOTEL’İN SATIŞ & PAZARLAMA DİREKTÖRÜ OLDU Turizmin deneyimli ve başarılı profesyonellerinden Arda Dayıoğlu, Antalya Belek Bölgesi’nde yer alan “Susesi Luxury Resort Hotel” bünyesinde Satış & Pazarlama Direktörü olarak 20 Ekim 2017 tarihi itibariyle göreve başlayacak. Konu hakkında Arda Dayıoğlu : Değerli Arkadaşlarım, Bugün itibari ile “Susesi Luxury Resort Hotel” bünyesinde Satış & Pazarlama Direktörü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi, destek ve işbirliğinin, artarak devam etmesi dileği ile şimdiden hepinize teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle, Dear Friends, Dear Partners, I am glad to announce that , as of today, I have started working in “Susesi Luxury Resort” as Director of Sales & Marketing. Once again, I would like to thank for your kind interest, usual support and cooperation. And hope to strengthen all in my new Hotel. Regards, Biz de Gm Turizm Ve Yönetim Dergisi olarak Arda Dayıoğlu’nu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #ardadayioglu #mardan #mardanpalace #susesiluxuryresort

Share 0 20

Advertisement

gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram KARASU : “ SEKTÖR 365 GÜN DEĞİL, 45 GÜN PARA KAZANDI”
ANEX TOUR GENEL MÜDÜRÜ VURAL KARASU ile son iki yıldır Türk turizminde yaşananları, turizmin bu zor dönemden nasıl kurtulacağını sorduk. Karasu; Şuanda sektörün 365 günün sadece 45 günü para kazandığını Bunun da sürdürülebilir bir şey olmadığını dile getirerek arzın kısıtlanması gerektiğini vurguladı.

Röportajın devamı gmdergi.com 'da!
#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #anex #anextour 1629011770356210098_3547142394

KARASU : “ SEKTÖR 365 GÜN DEĞİL, 45 GÜN PARA KAZANDI” ANEX TOUR GENEL MÜDÜRÜ VURAL KARASU ile son iki yıldır Türk turizminde yaşananları, turizmin bu zor dönemden nasıl kurtulacağını sorduk. Karasu; Şuanda sektörün 365 günün sadece 45 günü para kazandığını Bunun da sürdürülebilir bir şey olmadığını dile getirerek arzın kısıtlanması gerektiğini vurguladı. Röportajın devamı gmdergi.com 'da! #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #anex #anextour

Share 0 12

Advertisement

Advertisement

gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ’NİN YENİ SAYISI ÇIKTI!

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİMİZİN 109. Sayısı çıktı.

GM’in yeni sayısında yine okuyucularımızın karşısına turizm sektöründen çok özel haberler, detaylı araştırma dosyaları ve birbirinden çarpıcı röportajlarla çıktık. 
Bu ay ki kapak konumuz olan “Turizm Nasıl Kurtulur ?”. Dergimizin Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Meral’in kaleme aldığı “Nasıl Kurtulur Bu Turizm ? ” başlıklı editör yazısını okumayı unutmayın!
Online okumak için gmdergi.com 'u takip edebilirsiniz.
#gm #gmturizmyonetimdergisi #yenisayicikti #turizm #gundem #seyehat #tatil #turist #kriz 1628933407813925135_3547142394

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ’NİN YENİ SAYISI ÇIKTI! GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİMİZİN 109. Sayısı çıktı. GM’in yeni sayısında yine okuyucularımızın karşısına turizm sektöründen çok özel haberler, detaylı araştırma dosyaları ve birbirinden çarpıcı röportajlarla çıktık. Bu ay ki kapak konumuz olan “Turizm Nasıl Kurtulur ?”. Dergimizin Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Meral’in kaleme aldığı “Nasıl Kurtulur Bu Turizm ? ” başlıklı editör yazısını okumayı unutmayın! Online okumak için gmdergi.com 'u takip edebilirsiniz. #gm #gmturizmyonetimdergisi #yenisayicikti #turizm #gundem #seyehat #tatil #turist #kriz

Share 0 8
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram THY DO&CO İLE YOLLARINI AYIRIYOR
THY, uçaklarına ikram hizmeti veren Türk işadamı Atilla Doğudan’ın sahibi olduğu Viyana merkezli DO&CO ile yollarını ayırıyor.
Türk Hava Yolları yapımı devam eden İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınması ile birlikte ikram hizmeti tedariki için ilgili firmalarla görüşmelere başladığını duyurdu.

THY’den konuyla ilgili olarak Kamuyu Aydınlatma Platformuna yaptığı açıklamada, bu kapsamda Singapur Hava Yolları’nın ikram şirketi SATS ile ortak bir şirket kurulabileceği belirtildi.

SATS Ltd (SATS)’ın iştiraki olan SATS Investments Pte. Ltd. (SIPL) ile bir niyet anlaşması imzalandığını duyurdu. Açıklamada “Söz konusu niyet anlaşması kapsamında gerekli ön şartların gerçekleşmesi hukuki, idari ve düzenleyici onayların alınması üzerine ilgili kuruluşça ikram hizmetleri konusunda yatırım yapılması söz konusu olabilecektir. Önemlilik arz eden gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktı” denildi.
Haberin devamı gmdergi.com 'da!
#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #liderlik #thy #doco #uçak 1628880320281531551_3547142394

THY DO&CO İLE YOLLARINI AYIRIYOR THY, uçaklarına ikram hizmeti veren Türk işadamı Atilla Doğudan’ın sahibi olduğu Viyana merkezli DO&CO ile yollarını ayırıyor. Türk Hava Yolları yapımı devam eden İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınması ile birlikte ikram hizmeti tedariki için ilgili firmalarla görüşmelere başladığını duyurdu. THY’den konuyla ilgili olarak Kamuyu Aydınlatma Platformuna yaptığı açıklamada, bu kapsamda Singapur Hava Yolları’nın ikram şirketi SATS ile ortak bir şirket kurulabileceği belirtildi. SATS Ltd (SATS)’ın iştiraki olan SATS Investments Pte. Ltd. (SIPL) ile bir niyet anlaşması imzalandığını duyurdu. Açıklamada “Söz konusu niyet anlaşması kapsamında gerekli ön şartların gerçekleşmesi hukuki, idari ve düzenleyici onayların alınması üzerine ilgili kuruluşça ikram hizmetleri konusunda yatırım yapılması söz konusu olabilecektir. Önemlilik arz eden gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktı” denildi. Haberin devamı gmdergi.com 'da! #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #liderlik #thy #doco #uçak

Share 0 14
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram STONE DESİGN SHOW ANTALYA FUARI AÇILDI!!! Türkel Fuarcılık tarafından 18/21 Ekim 2017 tarihleri arasında Anfaş Antalya Expo Center’da düzenlenen STONE DESİGN SHOW ANTALYA Fuarı ziyaretçilere kapılarını açtı. Türkiye’nin ilk proje mermer fuarı olan STONE DESİGN SHOW ANTALYA Fuarı’nın açılışını Antalya Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Menderes TÜREL gerçekleştirdi. Türel fuardaki tüm katılımcıların standlarını ziyaret etti. Açılışta aynı zamanda Anfaş Antalya Expo Center Yönetim Kurulu Başkanı Ali BIDI, Türk Mermer Maden Vakfı Yön.Krl.Başkanı Sayın Ersoy EROL, ve Türkel Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Sayın Serkan ATICI’da konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Stone Design Show fuarı Antalya, İstanbul, Kocaeli,Eskişehir, Uşak, Konya, Bursa, Muğla, Mersin gibi bir çok şehirden katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Türkel Fuarcılık organizasyonuyla, Lübnan, Katar, S.Arabistan, İsrail, Kuveyt, Filistin, Ürdün, Irak ve Umman gibi çeşitli ülkelerden alım heyetleri de fuara büyük ilgi gösteriyorlar. 
Ünlü tasarımcıların, mimarların,  iç mimarların ve üniversite öğrencilerinin doğaltaş proje ve tasarımlarının sergileneceği Trend Area’da,  Alman inovatör SaschaPeters, İngiliz mimar Marcos Cruz ve Yeditepe Üniversitesi MimarlıkBölümü Öğretim ÜyesiDoç. Dr. Ece Ceylan Babaseminerleriyle  ziyaretçiyle buluşuyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Osman Arayıcı danışmanlığında, 7 üniversitenin mimarlık, iç mimarlık ve peyzaj bölümü akademisyenleri işbirliği ve desteği ile sunum, workshoplarla Stone Design Show21 Ekim 2017 saat 19:00’a  kadar tüm hızıyla devam ediyor.
#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #stonedesign #menderestürel #açılış #turizmdergisi #gündem #turizm #ersoyerol #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #workshop ##expocenter ##anfaş #alibıdı #marcoscrus #yeditepeüniversitesi ##stonedesignshowfuari 1628338248818435735_3547142394

STONE DESİGN SHOW ANTALYA FUARI AÇILDI!!! Türkel Fuarcılık tarafından 18/21 Ekim 2017 tarihleri arasında Anfaş Antalya Expo Center’da düzenlenen STONE DESİGN SHOW ANTALYA Fuarı ziyaretçilere kapılarını açtı. Türkiye’nin ilk proje mermer fuarı olan STONE DESİGN SHOW ANTALYA Fuarı’nın açılışını Antalya Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Menderes TÜREL gerçekleştirdi. Türel fuardaki tüm katılımcıların standlarını ziyaret etti. Açılışta aynı zamanda Anfaş Antalya Expo Center Yönetim Kurulu Başkanı Ali BIDI, Türk Mermer Maden Vakfı Yön.Krl.Başkanı Sayın Ersoy EROL, ve Türkel Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Sayın Serkan ATICI’da konuşmalarını gerçekleştirdiler. Stone Design Show fuarı Antalya, İstanbul, Kocaeli,Eskişehir, Uşak, Konya, Bursa, Muğla, Mersin gibi bir çok şehirden katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Türkel Fuarcılık organizasyonuyla, Lübnan, Katar, S.Arabistan, İsrail, Kuveyt, Filistin, Ürdün, Irak ve Umman gibi çeşitli ülkelerden alım heyetleri de fuara büyük ilgi gösteriyorlar. Ünlü tasarımcıların, mimarların,  iç mimarların ve üniversite öğrencilerinin doğaltaş proje ve tasarımlarının sergileneceği Trend Area’da,  Alman inovatör SaschaPeters, İngiliz mimar Marcos Cruz ve Yeditepe Üniversitesi MimarlıkBölümü Öğretim ÜyesiDoç. Dr. Ece Ceylan Babaseminerleriyle  ziyaretçiyle buluşuyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Osman Arayıcı danışmanlığında, 7 üniversitenin mimarlık, iç mimarlık ve peyzaj bölümü akademisyenleri işbirliği ve desteği ile sunum, workshoplarla Stone Design Show21 Ekim 2017 saat 19:00’a  kadar tüm hızıyla devam ediyor. #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #stonedesign #menderestürel #açılış #turizmdergisi #gündem #turizm #ersoyerol #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #workshop # #expocenter # #anfaş #alibıdı #marcoscrus #yeditepeüniversitesi # #stonedesignshowfuari

Share 0 70
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram TURİZM SADECE PARA DEMEK DEĞİL
Turizmin kentlerin gelişimindeki ve kalkınmadaki önemine değinen olaymedya yazarı Ali Babat konu hakkında Gaziantep’i konu alan bir yazıya köşesinde yer verdi.

Kentlerin gelişimi ve kalkınmasında sahip oldukları dinamikler büyük önem taşır. Bu anlamda tek düze bir kent olmayan ve bir çok özelliğiyle varlığını ve ağırlığını sürekli hissettiren Gaziantep sanayi alanındaki gelişimini hızla sürdürürken dünya turizm pastasından alması gereken payı yeterince alamamanın eksikliğini hissediyor. Son dönemlerde gerçekleştirilen çabaların önümüzdeki süreçlerde olumlu sonuçlar vermesini umuyoruz

Gıdadan tekstile, makineden kimyaya hemen her sektördeki sanayi tesislerine sahip olan ve beş organize sanayisiyle yatırım, üretim, istihdam ve ihracatla ekonomiye katkı sağlayan Gaziantep’te turizm konusunun mercek altına alınması ve sahip olduğu değerlerle pastadan payına düşenin orantısızlığını artık fark etmesi gerekiyor.
Haberin devamı gmdergi.com 'da!
#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #gaziantep 1628285577906607518_3547142394

TURİZM SADECE PARA DEMEK DEĞİL Turizmin kentlerin gelişimindeki ve kalkınmadaki önemine değinen olaymedya yazarı Ali Babat konu hakkında Gaziantep’i konu alan bir yazıya köşesinde yer verdi. Kentlerin gelişimi ve kalkınmasında sahip oldukları dinamikler büyük önem taşır. Bu anlamda tek düze bir kent olmayan ve bir çok özelliğiyle varlığını ve ağırlığını sürekli hissettiren Gaziantep sanayi alanındaki gelişimini hızla sürdürürken dünya turizm pastasından alması gereken payı yeterince alamamanın eksikliğini hissediyor. Son dönemlerde gerçekleştirilen çabaların önümüzdeki süreçlerde olumlu sonuçlar vermesini umuyoruz Gıdadan tekstile, makineden kimyaya hemen her sektördeki sanayi tesislerine sahip olan ve beş organize sanayisiyle yatırım, üretim, istihdam ve ihracatla ekonomiye katkı sağlayan Gaziantep’te turizm konusunun mercek altına alınması ve sahip olduğu değerlerle pastadan payına düşenin orantısızlığını artık fark etmesi gerekiyor. Haberin devamı gmdergi.com 'da! #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #gaziantep

Share 0 15
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram TÜRKİYE TURİZMİNİN GELECEK 10 YILI
Gelecek planlarını, Avrupa Birliği’ni esas alarak yapanlar kaybeder. Şöyle de ifade edilebilir; gelecek planlarında Doğu’yu temel alanlar kazanır.
Turizm Yazarı Adil Gürkan Türk Turizminin gelecek 10 yılını kaleme aldı.
Türkiye turizmi pazarlar noktasında bir sürdürülebilirlik arıyor ise, yönünü Doğu’ya çevirmek zorundadır. Batı olarak isimlendirilen Avrupa ülkeleri belirsiz bir geleceğe doğru kürek çekiyor. ( Bana göre ) ölü doğmuş bir proje olan AB’nin gelecek 10 yılda ne olacağı sorusunun net ve güvenilir bir cevabı yoktur.
AB Komisyon Başkanı’nın geçtiğimiz günlerde Katalonya krizi ile ilgili olarak sarf ettiği cümle bu konudaki büyük korkunun ifadesidir. Doğrudur, AB zirvesi Katalonya’nın tetikleyeceği bir parçalanmanın birliği yüze bölmesinden korkuyor.
Gelecek 10 yılda Batı Avrupa’nın bağımsızlıkçı hareketler ile daha çok karşılaşacağı gerçeğine hazırlanmak gerekiyor.
Haberin devamı gmdergi.com 'da!
#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik 1628156471642456621_3547142394

TÜRKİYE TURİZMİNİN GELECEK 10 YILI Gelecek planlarını, Avrupa Birliği’ni esas alarak yapanlar kaybeder. Şöyle de ifade edilebilir; gelecek planlarında Doğu’yu temel alanlar kazanır. Turizm Yazarı Adil Gürkan Türk Turizminin gelecek 10 yılını kaleme aldı. Türkiye turizmi pazarlar noktasında bir sürdürülebilirlik arıyor ise, yönünü Doğu’ya çevirmek zorundadır. Batı olarak isimlendirilen Avrupa ülkeleri belirsiz bir geleceğe doğru kürek çekiyor. ( Bana göre ) ölü doğmuş bir proje olan AB’nin gelecek 10 yılda ne olacağı sorusunun net ve güvenilir bir cevabı yoktur. AB Komisyon Başkanı’nın geçtiğimiz günlerde Katalonya krizi ile ilgili olarak sarf ettiği cümle bu konudaki büyük korkunun ifadesidir. Doğrudur, AB zirvesi Katalonya’nın tetikleyeceği bir parçalanmanın birliği yüze bölmesinden korkuyor. Gelecek 10 yılda Batı Avrupa’nın bağımsızlıkçı hareketler ile daha çok karşılaşacağı gerçeğine hazırlanmak gerekiyor. Haberin devamı gmdergi.com 'da! #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik

Share 0 15
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram OTEL SAHİBİNE TAHLİYE YOK!
Kumkapı’da 3 kişinin hayatını kaybettiği otel yangınına ilişkin İstanbul 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada otelin ortağı ve mesul müdürü Tuncay Doğan ilk kez hâkim karşısına çıktı. “Taksirle ölüme ve taksirle yangına neden olma” suçundan 3 yıldan 21 yıla kadar hapis istemiyle tutuklu yargılanan Doğan’ın avukatı ise müvekkilinin tahliyesini talep etti.
Hürriyet’te yer alan habere göre ; Yangında hayatını kaybeden Şehiyde Celepci’nin eşi Erkan Celepci’nin avukatı, “Sanık avukatları, maddi ve manevi zararları karşılamak üzere talepte bulundular. Müvekkilim kabul etmedi. Sanıktan şikâyetçiyiz” dedi.

Haberin devamı gmdergi.com 'da!
#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #sanık #davalı #davacı 1627635951662773109_3547142394

OTEL SAHİBİNE TAHLİYE YOK! Kumkapı’da 3 kişinin hayatını kaybettiği otel yangınına ilişkin İstanbul 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada otelin ortağı ve mesul müdürü Tuncay Doğan ilk kez hâkim karşısına çıktı. “Taksirle ölüme ve taksirle yangına neden olma” suçundan 3 yıldan 21 yıla kadar hapis istemiyle tutuklu yargılanan Doğan’ın avukatı ise müvekkilinin tahliyesini talep etti. Hürriyet’te yer alan habere göre ; Yangında hayatını kaybeden Şehiyde Celepci’nin eşi Erkan Celepci’nin avukatı, “Sanık avukatları, maddi ve manevi zararları karşılamak üzere talepte bulundular. Müvekkilim kabul etmedi. Sanıktan şikâyetçiyiz” dedi. Haberin devamı gmdergi.com 'da! #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #sanık #davalı #davacı

Share 0 10
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram ERİŞİLEBİLİR SEYAHAT SEKTÖRÜ İÇİN KİŞİSELLEŞTİRME ÖNEMLİ
Amadeus tarafından yaptırılan yeni bir araştırmanın sonuçlarına göre, gelecekte daha erişilebilir bir seyahat sektörünün önünün açılabilmesi için daha iyi bir kişiselleştirme yapılması, hizmet sunumunda evrensel standartlar kullanılması, kamu sektörü ve özel sektör arasında daha etkili iletişim ve işbirliğinin artırılması gerektiği ortaya çıktı.
Dünya genelinde iki milyardan fazla insanın engellilik veya yaş nedeniyle erişilebilirlik ihtiyaçları var. Raporun sonuçlarına göre, söz konusu kesimin ihtiyaçları ne seyahat sektörü ne de kamu tarafından tamamen karşılanıyor; dolayısıyla erişilebilir seyahat milyonlarca yolcu için doğal bir hak olmaktan uzaklaşıyor.
“Keşif yolculuğu: Herkes için kapsayıcı ve erişilebilir seyahat için çalışmak” adlı rapora göre, erişilebilir seyahatin önündeki en büyük engellerden biri hala hatalı veya eksik bilgi ile birlikte vasıflı müşteri hizmetinin olmaması. Çalışma ayrıca, erişilebilirlik ihtiyacı olan yolcuların, artık bu ihtiyaçlarının ana hizmetin bir parçası olarak ve ekstra ücret ödemeden karşılanmasını beklediğini gösteriyor.
Haberin devamı gmdergi.com'da!
#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik 1627450159271020235_3547142394

ERİŞİLEBİLİR SEYAHAT SEKTÖRÜ İÇİN KİŞİSELLEŞTİRME ÖNEMLİ Amadeus tarafından yaptırılan yeni bir araştırmanın sonuçlarına göre, gelecekte daha erişilebilir bir seyahat sektörünün önünün açılabilmesi için daha iyi bir kişiselleştirme yapılması, hizmet sunumunda evrensel standartlar kullanılması, kamu sektörü ve özel sektör arasında daha etkili iletişim ve işbirliğinin artırılması gerektiği ortaya çıktı. Dünya genelinde iki milyardan fazla insanın engellilik veya yaş nedeniyle erişilebilirlik ihtiyaçları var. Raporun sonuçlarına göre, söz konusu kesimin ihtiyaçları ne seyahat sektörü ne de kamu tarafından tamamen karşılanıyor; dolayısıyla erişilebilir seyahat milyonlarca yolcu için doğal bir hak olmaktan uzaklaşıyor. “Keşif yolculuğu: Herkes için kapsayıcı ve erişilebilir seyahat için çalışmak” adlı rapora göre, erişilebilir seyahatin önündeki en büyük engellerden biri hala hatalı veya eksik bilgi ile birlikte vasıflı müşteri hizmetinin olmaması. Çalışma ayrıca, erişilebilirlik ihtiyacı olan yolcuların, artık bu ihtiyaçlarının ana hizmetin bir parçası olarak ve ekstra ücret ödemeden karşılanmasını beklediğini gösteriyor. Haberin devamı gmdergi.com'da! #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik

Share 0 14
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram Titanic Hotel'den Enfes Lezzetler!
Damak tadınıza özel hazırlanmış lezzetlerin tadına baktınız mı? 
@titanichotels @titanicdeluxebelek
.
.
#gm #gmdergi #enfeslezzetler #aksamyemegi #titanichotels #titanic #delicius #restaurant #sektor #otel #antalya #bodrum #titanicdeluxebelek #titanichotels #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi 1626961483093099881_3547142394

Titanic Hotel'den Enfes Lezzetler! Damak tadınıza özel hazırlanmış lezzetlerin tadına baktınız mı? @titanichotels @titanicdeluxebelek . . #gm #gmdergi #enfeslezzetler #aksamyemegi #titanichotels #titanic #delicius #restaurant #sektor #otel #antalya #bodrum #titanicdeluxebelek #titanichotels #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi

Share 1 17
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram ERKAN YILDIRIM RİXOS HOTELS’TEN AYRILDI
Rixos Hotels bünyesinde yaklaşık 17 yıldır başarıyla görev yapan ve son Son 2 yıldır Rixos Grubu’nun Türkiye haricindeki 7 ülkedeki Yurt dışı otellerinin operasyonlarından sorumlu Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev alan turizmin başarılı ve deneyimli profesyonellerinden Erkan Yıldırım, bugün itibariyle Rixos Hotels’ten ayrıldı.

Erkan Yıldırım konuya dair şu açıklamayı yaptı:” Değerli Arkadaşlar, yaklaşık 17 senelik RIXOS kariyerimi bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak nihayetlendirdik. Bu süreçte tarafıma göstermiş olduğunuz yakın dostluk ve işbirliğiniz için herkese sonsuz teşekkür eder, en içten selam ve saygılarımı sunarım.”
#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #erkanyıldırım #rixos 1626953301331440053_3547142394

ERKAN YILDIRIM RİXOS HOTELS’TEN AYRILDI Rixos Hotels bünyesinde yaklaşık 17 yıldır başarıyla görev yapan ve son Son 2 yıldır Rixos Grubu’nun Türkiye haricindeki 7 ülkedeki Yurt dışı otellerinin operasyonlarından sorumlu Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev alan turizmin başarılı ve deneyimli profesyonellerinden Erkan Yıldırım, bugün itibariyle Rixos Hotels’ten ayrıldı. Erkan Yıldırım konuya dair şu açıklamayı yaptı:” Değerli Arkadaşlar, yaklaşık 17 senelik RIXOS kariyerimi bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak nihayetlendirdik. Bu süreçte tarafıma göstermiş olduğunuz yakın dostluk ve işbirliğiniz için herkese sonsuz teşekkür eder, en içten selam ve saygılarımı sunarım.” #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #erkanyıldırım #rixos

Share 1 11
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram TURİZMDE ÇOCUK İSTİSMARINI ÖNLEMEK İÇİN İLK ADIMI FEST TRAVEL ATTI
Çalışmalarını Sorumlu Turizm ilkelerine bağlılıkla sürdüren FEST Travel, çocukların cinsel amaçlı turizmden korunması için kurulan uluslararası sosyal sorumluluk platformu The Code’a Türkiye’den katılan ilk seyahat acentesi oldu.
Çocukların çocukluklarını özgürce ve güven içinde yaşayabildikleri, tek bir çocuğun bile ne bir yakınının ne de bir yabancının istismarına maruz kaldığı bir dünyanın gerekliliğine inanıyoruz. Günümüzde çok sayıda çocuk, cinsel amaçlı turizmin mağduru oluyor. Birleşmiş Milletler’in tahminlerine göre 18 yaşından küçük 150 milyon kız çocuğu, 73 milyon erkek çocuğu cinsel şiddete veya cinsel sömürüye uğruyor. Bu suçlar her ülkede ve toplumun her kesiminde görülüyor.

Turizm bu suçların nedeni değil ancak maalesef seyahatinin odağında çocuk istismarı olan kişiler, bu istismarı verdiği hizmetlerle sürdüren kurumlar ve turizm sektörünün açmazlarını kötüye kullanan bir yapı bulunuyor. Çocukların bu mağduriyeti özellikle Güneydoğu Asya, Baltık, Güney ve Orta Amerika ülkelerinde yaygın. Bu da turizm sektöründe çalışanlara, çocuğa karşı cinsel amaçlı turizmi durdurma açısından önemli bir görev yüklüyor.
Haberin devamı gmdergi.com 'da!
#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #çocukistismarı ##festtravel #thecode #birleşmişmilletler 1626715470394616222_3547142394

TURİZMDE ÇOCUK İSTİSMARINI ÖNLEMEK İÇİN İLK ADIMI FEST TRAVEL ATTI Çalışmalarını Sorumlu Turizm ilkelerine bağlılıkla sürdüren FEST Travel, çocukların cinsel amaçlı turizmden korunması için kurulan uluslararası sosyal sorumluluk platformu The Code’a Türkiye’den katılan ilk seyahat acentesi oldu. Çocukların çocukluklarını özgürce ve güven içinde yaşayabildikleri, tek bir çocuğun bile ne bir yakınının ne de bir yabancının istismarına maruz kaldığı bir dünyanın gerekliliğine inanıyoruz. Günümüzde çok sayıda çocuk, cinsel amaçlı turizmin mağduru oluyor. Birleşmiş Milletler’in tahminlerine göre 18 yaşından küçük 150 milyon kız çocuğu, 73 milyon erkek çocuğu cinsel şiddete veya cinsel sömürüye uğruyor. Bu suçlar her ülkede ve toplumun her kesiminde görülüyor. Turizm bu suçların nedeni değil ancak maalesef seyahatinin odağında çocuk istismarı olan kişiler, bu istismarı verdiği hizmetlerle sürdüren kurumlar ve turizm sektörünün açmazlarını kötüye kullanan bir yapı bulunuyor. Çocukların bu mağduriyeti özellikle Güneydoğu Asya, Baltık, Güney ve Orta Amerika ülkelerinde yaygın. Bu da turizm sektöründe çalışanlara, çocuğa karşı cinsel amaçlı turizmi durdurma açısından önemli bir görev yüklüyor. Haberin devamı gmdergi.com 'da! #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #çocukistismarı # #festtravel #thecode #birleşmişmilletler

Share 0 14
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram ENGELSİZ TATİL KEYFİNİ TUI MAGIC LİFE JACARANDA’DA YAŞADILAR
Gm Center ve TUI Magıc Lıfe Jacaranda işbirliğinde sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleşen organizasyon ile engelsiz ve rehabilitasyon merkezinden gelen engelli grup, eğitmenleriyle birlikte Antalya Side Bölgesi’nde bulunan 5 yıldızlı otel TUI MAGIC LIFE Jacaranda’da keyifli bir tatil yaptı.
TUI MAGIC LIFE Jacaranda’da geçtiğimiz ay Rehabilitasyon merkezinden gelen engelli grup eğitimenleriyle birlikte konforlu ve engelsiz bir tatil yapmanın mutluluğunu yaşadı. Tatilleri boyunca keyifli vakit geçiren engelli grup, otelin olanaklarından, kalitesinden ve güler yüzlü personelinden memnun kaldıklarını belirtirlerken Jacaranda Hotels CEO’su Volkan Şimşek de engelli grubu otellerinde ağırlamakta onur duyduklarını dile getirdi.
#gm #gmdergi #volkanşimşek #tuimagiclife #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #tui #gmcenter 1625450019559600216_3547142394

ENGELSİZ TATİL KEYFİNİ TUI MAGIC LİFE JACARANDA’DA YAŞADILAR Gm Center ve TUI Magıc Lıfe Jacaranda işbirliğinde sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleşen organizasyon ile engelsiz ve rehabilitasyon merkezinden gelen engelli grup, eğitmenleriyle birlikte Antalya Side Bölgesi’nde bulunan 5 yıldızlı otel TUI MAGIC LIFE Jacaranda’da keyifli bir tatil yaptı. TUI MAGIC LIFE Jacaranda’da geçtiğimiz ay Rehabilitasyon merkezinden gelen engelli grup eğitimenleriyle birlikte konforlu ve engelsiz bir tatil yapmanın mutluluğunu yaşadı. Tatilleri boyunca keyifli vakit geçiren engelli grup, otelin olanaklarından, kalitesinden ve güler yüzlü personelinden memnun kaldıklarını belirtirlerken Jacaranda Hotels CEO’su Volkan Şimşek de engelli grubu otellerinde ağırlamakta onur duyduklarını dile getirdi. #gm #gmdergi #volkanşimşek #tuimagiclife #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik #tui #gmcenter

Share 0 10
gm dergi @gmdergi Instagram Profile Photo gm dergi

gmdergi

Discover gmdergi's Instagram EYLÜL AYINDA KİLİT GLOBAL VE ATLASGLOBAL’E 300 MİLYON DOLARLIK VERGİ, RESİM VE HARÇ İSTİSNASI
Ekonomi Bakanlığı, eylül ayında vergi, resim ve harç istisnası getirilen şirketleri açıkladı.Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğe göre, eylül ayında 19 turizm şirketine vergi, resim ve harç istisnası getirildi. 
Eylül ayında turizm sektörüne getirilen vergi, resim ve harç istisnalarının toplam tutarı 1 milyar 647 milyon lirayı aşarken, en büyük istisnayı 200 milyon dolarla Kilit Global aldı. Kilit Global’in ardından en büyük istisna alan şirket ise 100 milyon dolarla AtlasGlobal oldu. Eylül ayında, Cömertoğlu Otelcilik de 30 milyon dolarlık vergi, resim ve harç istisnası aldı.
Haberin devamı gmdergi.com'da!

#gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlik vergi 1624785008172540888_3547142394

EYLÜL AYINDA KİLİT GLOBAL VE ATLASGLOBAL’E 300 MİLYON DOLARLIK VERGİ, RESİM VE HARÇ İSTİSNASI Ekonomi Bakanlığı, eylül ayında vergi, resim ve harç istisnası getirilen şirketleri açıkladı.Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğe göre, eylül ayında 19 turizm şirketine vergi, resim ve harç istisnası getirildi. Eylül ayında turizm sektörüne getirilen vergi, resim ve harç istisnalarının toplam tutarı 1 milyar 647 milyon lirayı aşarken, en büyük istisnayı 200 milyon dolarla Kilit Global aldı. Kilit Global’in ardından en büyük istisna alan şirket ise 100 milyon dolarla AtlasGlobal oldu. Eylül ayında, Cömertoğlu Otelcilik de 30 milyon dolarlık vergi, resim ve harç istisnası aldı. Haberin devamı gmdergi.com'da! #gm #gmdergi #gmturizmyonetimdergisi #turizmdergisi #gündem #turizm #turist #tatil #holiday #songelişmeler #antalya #belek #gündemhaberleri #haberler #on #gününsözü #özlüsöz #motivasyon #liderlikvergi

Share 0 14
Load More